How we work

We use a simple and convenient procedure to work with our clients. IBA offers the Offshore, Onsite/Offshore, Onsite, and Customer Project Manager Offshore delivery models.

Play the game to try our typical client relationship models. You will see that they can be tailored to meet your individual needs.

Learn more
Services

IBA asistuje klientům při budování spolehlivých, produktivních a škálovatelných podnikových aplikací založených na Java 2 EE, .Net, SOA a dalších moderních podnikových technologiích.

IBA poskytuje vše, co organizace potřebuje k přenesení podnikových procesů online, od jednotlivých aplikací po celopodnikové systémy.
Learn more
Jednou z klíčových oblastí zaměření IBA Group jsou služby v oblasti systémů SAP. Jako SAP Gold Partner má společnost IBA oprávnění propagovat, implementovat a udržovat řešení SAP. Tým SAP konzultantů a vývojářů IBA s rozsáhlými zkušenostmi z rozmanitých projektů SAP asistuje zákazníkům při budování kritických podnikových systémů a aplikací.
Learn more
IBA Group poskytuje datové sklady, řízení výkonnosti podniku, řešení pro plánování a rozpočtování, nástroje ETL, inteligentní a statistické datové analýzy, dashboardy a systémy pro výkaznictví. Řešení IBA Group pro podnikové analýzy jsou založena na produktech uznávaných světových dodavatelů jako IBM, SAP a Oracle.
Learn more
Dlouhodobé zkušenosti s podnikovými řešeními doplněné o vynikající odborné znalosti z oblasti mobilních technologií umožňují IBA Group poskytovat mobilní řešení vyhovující skutečným podnikovým požadavkům. Mobilní aplikace IBA Group umožňují uživatelům pracovat s podnikovými IT systémy prostřednictvím mobilních zařízení v offline režimu.
Learn more
Produkty IBM Cloud & Smarter Infrastructure byly navrženy pro automatizaci správy majetku, infrastruktury, aplikací a služeb za účelem snížení nákladů a zvýšení stability podnikových procesů. IBA Group nabízí technickou podporu, integrovanou správu síťové infrastruktury, monitorování a kontrolu ekosystémů datacenter a další řešení týkající se správy majetku, prostředků a služeb.
Learn more
Naše tradice sahají až k prvním mainframe počítačům IBM. IBA Group je odborník na vývoj mainframe softwaru, a to jak systémového, tak aplikačního, i na migraci zastaralých systémů. IBA Group má rozsáhlé zkušenosti s vývojem, údržbou a podporou softwaru na platformách System z, System p, System i a System x.
Learn more
IBA Group má bezkonkurenční zkušenosti v oblasti vývoje, implementace a údržby aplikací IBM Notes & Domino. IBA Group poskytuje systémy pro workflow a řízení podniku, internetové/intranetové aplikace, integrované systémy, mapování elektronické výměny dokumentů (Electronic Document Interchange – EDI) a systémovou integraci.
Learn more
IBA Group implementuje systémy ERP navržené pro automatizaci plánování, účetnictví, kontroly a analýz podnikových procesů. IBA Group nabízí řešení založená na SAP ERP, Microsoft Axapta, PTC Pro/ENGINEER a Windchill a 1C. Rovněž vytváří unifikované podnikové informační systémy.
Learn more
Střediska odbornosti
IBA Group je jedním z největších poskytovatelů IT služeb ve východní Evropě. Realizuje onshore, nearshore a offshore projekty za podpory více než 2500 profesionálů. IBA Group má globální síť svých zastoupení. Hlavní sídlo je v Praze v České republice, a další trvalé pobočky jsou v USA, Spojeném království, Německu, Bulharsku, na Kypru, v Rusku, na Ukrajině a v Kazachstánu. Střediska odbornosti jsou v Bělorusku, České republice a Kazachstánu. Využíváme inovativní technologie k tomu, abychom podnikům asistovali při efektivním rozvoji. Pro mnoho podniků je IT hnacím motorem transformace, který otevírá nové příležitosti.
Learn more
IAOP selects IBA Group for The 2014 Global Outsourcing 100 in Leaders Category
Global Services 100
European IT & Software Excellence Award
IBA Group #277 in Software 500